MAL215080101E3
MFR.Part #
MAL215080101E3
JLCPCB Part #
C5115778
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 117mΩ 13mm 3.5mm 35V 360.8mA@100Hz 4000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS