135D475X9100C2
MFR.Part #
135D475X9100C2
JLCPCB Part #
C1662221
Package
Plugin,D5.2xL11.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100V 4.7uF 8.5Ω ±10% 插件,D5.2xL11.5mm Tantalum Capacitors