Y0054147K290T9L
MFR.Part #
Y0054147K290T9L
JLCPCB Part #
C1481311
Description
-55℃~+125℃ 147.29kΩ 500mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS