MAL214860222E3
MFR.Part #
MAL214860222E3
JLCPCB Part #
C1498625
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.27A@100Hz 16mm 2200uF 3000hrs@105℃ 35V 45mΩ 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS