VS-8EWF12S-M3
MFR.Part #
VS-8EWF12S-M3
JLCPCB Part #
C506545
Package
TO-252(DPAK)
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.2kV 1.3V@8A 100uA@1.2kV 80ns 8A TO-252(DPAK) Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS