MAL214851681E3
MFR.Part #
MAL214851681E3
JLCPCB Part #
C1600951
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100mΩ 12.5mm 3000hrs@105℃ 50V 5mm 680uF 720mA@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS