UHV0J221MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHV0J221MDD1TD
JLCPCB Part #
C1650937
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 180mA@120Hz 2.5mm 220uF 230mΩ 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS