UHE1C392MHD6TN
MFR.Part #
UHE1C392MHD6TN
JLCPCB Part #
C1598460
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16V 16mm 2.344A@120Hz 21mΩ 3900uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS