RN70C3010DB14
MFR.Part #
RN70C3010DB14
JLCPCB Part #
C3383413
Description
-65℃~+175℃ 301Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors