MAL214666562E3
MFR.Part #
MAL214666562E3
JLCPCB Part #
C1650495
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 18mm 19mΩ 2.17A@100Hz 25V 5600uF 6000hrs@125℃ 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS