MAL214656562E3
MFR.Part #
MAL214656562E3
JLCPCB Part #
C1604200
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 18mm 19mΩ 25V 5600uF 6000hrs@125℃ 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS