MAL214656392E3
MFR.Part #
MAL214656392E3
JLCPCB Part #
C5115714
Package
Plugin,D18xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 18mm 2.8A@100kHz 25V 25mΩ 27mm 3900uF 5000hrs@125℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS