MAL214636331E3
MFR.Part #
MAL214636331E3
JLCPCB Part #
C5115708
Package
Plugin,D10xL13.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 120mΩ 13.5mm 2500hrs@125℃ 25V 330uF 5mm 620mA@100kHz ±20% 插件,D10xL13.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS