MAL215050221E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL215050221E3
JLCPCB Part #
C5115766
Package
Plugin,D10xL13.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13.5mm 220uF 35V 4000hrs@105℃ 474.5mA@100Hz 5mm ±20% 插件,D10xL13.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS