Y112125K0000T9R
MFR.Part #
Y112125K0000T9R
JLCPCB Part #
C4266397
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 160mW 25kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS