URZ0J221MDD1TD
MFR.Part #
URZ0J221MDD1TD
JLCPCB Part #
C1586579
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5mm 217.5mA@10kHz 220uF 6.3V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS