BFC238310514
MFR.Part #
BFC238310514
JLCPCB Part #
C3793515
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 510nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS