MAL214231471E3
MFR.Part #
MAL214231471E3
JLCPCB Part #
C1596876
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 2500hrs@105℃ 470uF 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS