MAL214031331E3
MFR.Part #
MAL214031331E3
JLCPCB Part #
C1599628
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 12.5mm 120mΩ 3000hrs@125℃ 330uF 435mA@100Hz 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS