ERC5511K400BHEA500
MFR.Part #
ERC5511K400BHEA500
JLCPCB Part #
C3561522
Description
-65℃~+175℃ 11.4kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS