WKO331MCPCD0KR
MFR.Part #
WKO331MCPCD0KR
JLCPCB Part #
C1634947
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 330pF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS