MAL213824221E3
MFR.Part #
MAL213824221E3
JLCPCB Part #
C2166433
Package
Plugin,D6.5xL18mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 18mm 190mA@100Hz 2000hrs@105℃ 220uF 500mΩ 6.5mm ±20% 插件,D6.5xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS