RNC55H3020BSB14
MFR.Part #
RNC55H3020BSB14
JLCPCB Part #
C1438450
Description
-65℃~+175℃ 125mW 302Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors