MAL213666221E3
MFR.Part #
MAL213666221E3
JLCPCB Part #
C1598169
Package
Plugin,D10xL13.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13.5mm 220uF 25V 396.9mA@100Hz 4000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS