FEP30GP-E3/45
MFR.Part #
FEP30GP-E3/45
JLCPCB Part #
C5346009
Package
TO-247AD
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.3V@15A 10uA 300A 30A 400V 50ns TO-247AD Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS