RN60C1504FB14
MFR.Part #
RN60C1504FB14
JLCPCB Part #
C3433996
Description
-65℃~+175℃ 1.5MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors