MAL213659471E3
MFR.Part #
MAL213659471E3
JLCPCB Part #
C1601069
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 16mm 45mΩ 470uF 7.5mm 900mA@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS