UKT0J102MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKT0J102MPD1TD
JLCPCB Part #
C1588968
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 1000uF 10mm 420mA@120Hz 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS