MAL213249471E3
MFR.Part #
MAL213249471E3
JLCPCB Part #
C3722538
Package
Plugin,D21xL42mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1.2A@100Hz 100V 15000hrs@85℃ 21mm 42mm 470uF 插件,D21xL42mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS