MAL213845103E3
MFR.Part #
MAL213845103E3
JLCPCB Part #
C3724221
Package
Plugin,D21xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10000uF 16V 2.1A@100Hz 21mm 42mm 98mΩ ±20% Plugin,D21xL42mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS