MAL212647182E3
MFR.Part #
MAL212647182E3
JLCPCB Part #
C3307944
Package
Plugin,D18xL38mm
Description
-40℃~+125℃ 1800uF 2.132A@10kHz 40V 76mΩ@100Hz 8000hrs@125℃ ±20% 插件,D18xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS