MAL212646182E3
MFR.Part #
MAL212646182E3
JLCPCB Part #
C3308045
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-40℃~+125℃ 1.224A@10kHz 117mΩ@100Hz 1800uF 25V 8000hrs@125℃ ±20% Plugin,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS