RN55D1910FBSL
MFR.Part #
RN55D1910FBSL
JLCPCB Part #
C1426905
Description
-65℃~+175℃ 125mW 191Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors