MAL212624681E3
MFR.Part #
MAL212624681E3
JLCPCB Part #
C3307834
Package
Plugin,D8xL18mm
Description
-40℃~+125℃ 10V 360mA@10kHz 4000hrs@125℃ 680uF 702mΩ@100Hz ±20% 插件,D8xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS