MAL211824471E3
MFR.Part #
MAL211824471E3
JLCPCB Part #
C2167020
Package
Plugin,D8xL18mm
Description
-40℃~+125℃ 1.19Ω@100Hz 10V 179mA@100Hz 4000hrs@125℃ 470uF ±20% 插件,D8xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS