MAL212626681E3
MFR.Part #
MAL212626681E3
JLCPCB Part #
C3307983
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
-40℃~+125℃ 25V 278mΩ@100Hz 680uF 696mA@10kHz 8000hrs@125℃ ±20% 插件,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS