MAL211948331E3
MFR.Part #
MAL211948331E3
JLCPCB Part #
C2167067
Package
Plugin
Description
-10%~+50% -55℃~+125℃ 330uF 33mm 63V 8000hrs@125℃ 880mA@100Hz 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS