PLTT0805Z3882QGT5
MFR.Part #
PLTT0805Z3882QGT5
JLCPCB Part #
C3976371
Description
-55℃~+215℃ 250mW 38.8kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS