CRCW040212R7FKTD
MFR.Part #
CRCW040212R7FKTD
JLCPCB Part #
C4273324
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount