RNC55H2323FPRE5
MFR.Part #
RNC55H2323FPRE5
JLCPCB Part #
C3483989
Description
-65℃~+175℃ 125mW 232kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors