MAL210679103E3
MFR.Part #
MAL210679103E3
JLCPCB Part #
C1615378
Package
Bolt,D65xL111.8mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 10000uF 100V 111.8mm 11mΩ@100Hz 16.7A@100Hz 20000hrs@85℃ 28.5mm 65mm 螺栓,D65xL111.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS