PTF6512K220BXEK
MFR.Part #
PTF6512K220BXEK
JLCPCB Part #
C3404308
Description
-55℃~+150℃ 12.22kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS