MAL210659223E3
MFR.Part #
MAL210659223E3
JLCPCB Part #
C1618063
Package
Bolt,D76xL112.7mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 100V 112.7mm 19.5A@100Hz 20000hrs@85℃ 22000uF 31.8mm 76mm 9mΩ@100Hz 螺栓,D76xL112.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS