MAL250117102E3
MFR.Part #
MAL250117102E3
JLCPCB Part #
C3814824
Package
Bolt,D51xL83.8mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 162mΩ@100Hz 22.2mm 450V 5000hrs@85℃ 51mm 8.235A@10kHz 83.8mm ±20% 螺栓,D51xL83.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS