MAL210619102E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL210619102E3
JLCPCB Part #
C1613502
Package
Bolt,D35xL69.7mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 1000uF 100V 12.8mm 20000hrs@85℃ 3.7A@100Hz 35mm 69.7mm 96mΩ@100Hz 螺栓,D35xL69.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS