BFC237945154
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237945154
JLCPCB Part #
C3783029
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 150nF 160V、250V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS