MAL210445472E3
MFR.Part #
MAL210445472E3
JLCPCB Part #
C1619856
Package
Bolt,D76.4xL151.2mm
Description
-40℃~+105℃ 151.2mm 20.55A@10kHz 30mΩ 31.8mm 350V 4700uF 5000hrs@105℃ 76.4mm ±20% 螺栓,D76.4xL151.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS