CGS203U010R2L
MFR.Part #
CGS203U010R2L
JLCPCB Part #
C3815080
Package
Bolt,D34.93xL66.68mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 10V 20000uF 2000hrs@85℃ 25mΩ@120Hz 34.93mm 5.9A@120Hz 66.68mm 螺栓,D34.93xL66.68mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS