MAL210465472E3
MFR.Part #
MAL210465472E3
JLCPCB Part #
C1619208
Package
Bolt,D76xL151.7mm
Description
-40℃~+105℃ 13.7A@100Hz 151.7mm 30mΩ@100Hz 31.8mm 350V 4700uF 5000hrs@105℃ 76mm ±20% 螺栓,D76xL151.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS