MAL210286332E3
MFR.Part #
MAL210286332E3
JLCPCB Part #
C1618420
Package
Bolt,D76xL111.7mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 111.7mm 13.4A@100Hz 31.8mm 3300uF 400V 40mΩ@100Hz 76mm ±20% 螺栓,D76xL111.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS